note.chiebukuro.yahoo.co.jp
profitinvestblog.blogspot.com

23 lip 2014

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Przez okres wakacji w naszych świetlicach trwa konkurs pt. „Moja miejscowość na przestrzeni dziejów”. W dniu 16 lipca 2014r. dzieci ze świetlicy w Strachominie nie tylko w ramach konkursu, ale także dla poznania historii zaprosiły seniorów swojej miejscowości na Dzień Wspomnień. (więcej…)

23 lip 2014

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dnia 18 lipca 2014r. dla dzieci z: Domu Kultury w Dobrzycy, Domu Ludowego w Tymieniu oraz ze świetlicy w Strachominie został zorganizowany wyjazd do Multikina w Koszalinie na bajkę „Gang Wiewióra”. (więcej…)

17 lip 2014

SAM_3847

W każde wakacje świetlice z całej gminy organizują czas wolny dla milusińskich. W tym roku plany wakacyjne świetlicy w Będzinie są równie atrakcyjne jak w latach poprzednich. (więcej…)

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dzieci z terenu gminy Będzino w dniu 15 lipca 2014r. odwiedziły Piracką Przygodę w Kołobrzegu. Uczestnicy wycieczki poznali życie piratów i marynarzy wszystko w scenerii XIX wiecznego fortu oraz w formie wesołej zabawy. (więcej…)

SAM_3893

14 lipca dzieci ze świetlicy w Będzinie wyjechały na wycieczkę do Manowa, którą organizowało Regionalne Centrum Informacji Turystycznej. (więcej…)

SAM_3822

W miniony piątek (11 lipca) na Sali Gminnego Ośrodka Kultury wystawiono spektakl teatru z Krakowa pt. „Czterej muzykanci z Bremy”. (więcej…)

14 lip 2014

WP_001925

W poniedziałek 14 lipca 2014r. dzieci wraz z opiekunami z Domu Kultury w Dobrzycy oraz ze świetlic w Strachominie i Strzepowie, wspólnie wybrały się w ramach programu „Bezpieczne wakacje” w odwiedziny do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. (więcej…)