note.chiebukuro.yahoo.co.jp

05 mar 2015

25 lut 2015

SAM_0117

Zbliża się wiosna, dlatego w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie dzieci i Panie instruktorki ciężko od dawna pracowały nad przygotowaniem oryginalnego wystroju sali widowiskowej. Bardzo dużo czasu zajęło nam odrysowywanie i wycinanie kwiatków, (więcej…)

20 lut 2015

SAM_0109

19 lutego w świetlicy Domu Kultury  odbyło się twórcze spotkanie Pań z Będzina. Uczestniczki warsztatów wykonywały z krepiny kwiaty, którymi ustrajały wianki na drzwi utrzymane w klimacie wiosennym. (więcej…)

18 lut 2015

SAM_0082W miniony piątek w świetlicy w Będzinie, odbyły się zajęcia walentynkowo – integracyjne dla dzieci. Panie Instruktorki przy tej okazji przygotowały kilka zabaw i skromny słodki poczęstunek. Dzieci czując walentynkowy nastrój, a przede wszystkim dzięki zabawie mogły wyrazić swoje pozytywne uczucia  (więcej…)